Wokół książek i z pasją – spotkanie DKK w Filii bibliotecznej w Lasocinie
14 maja 2026
W ramach Tygodnia Bibliotek odbyło się spotkanie w DKK - pełne emocji, inspirujących rozmów i refleksji nad literaturą.
Panie z naszego Dyskusyjnego Klubu Książki omawiały dwie niezwykle poruszające książki:
- "Rakowiska" Magdaleny Majcher - opartą na prawdziwej tragedii, fabularyzowaną historię dwójki nastolatków, którzy zagubili się w świecie, życiu, rzeczywistości;
- "Czekaj na mnie" Santa Montefiore - wzruszającą powieść doskonale łącząca dwa światy, przeszłość i teraźniejszość.
Lektury wzbudziły wiele emocji i stały się punktem wyjścia do ciekawej dyskusji o miłości, przeznaczeniu oraz wpływie czasu na nasze życie. Spotkanie przebiegło w miłej i inspirującej atmosferze, sprzyjającej wymianie poglądów oraz dzieleniu się wrażeniami czytelniczymi
Wszystkim Paniom dziękujemy za kolejne piękne spotkanie – jak zawsze wokół książki i z pasją!
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-05-14 13:28:56 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-05-14 00:00:00 | przez: Łukasz Romaniuk |
| Zmodyfikowano: | 2026-05-14 13:32 | przez: Łukasz Romaniuk |
| Podmiot udostępniający: | Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Witolda Gombrowicza w Ożarowie | |
| Odwiedziny: | 156 | |
Rejestr zmian
- [2026-05-14 13:32:15]Łukasz Romaniukdodawanie informacji
- [2026-05-14 13:32:09]Łukasz Romaniukdodawanie informacji
- [2026-05-14 13:29:11]Łukasz Romaniukdodawanie informacji
- [2026-05-14 13:29:02]Łukasz Romaniukdodawanie informacji
- [2026-05-14 13:18:46]Łukasz Romaniukdodawanie informacji
