Cykliczne sobotnie zajęcia dla dzieci w Filii Jakubowice
2 czerwca 2026
W ubiegłą sobotę odbyły się kolejne zajęcia z cyklu „Czytam, uczę się i bawię w bibliotece”. Ponieważ wypadały one w przeddzień Dnia dziecka uczestnicy mogli wybrać sobie formę spędzenia tego radosnego czasu. Byli wśród nas amatorzy czytania, gier komputerowych i zręcznościowych oraz artyści plastycy. Miło i w twórczej atmosferze dzieci spędziły sobotnie przedpołudnie.
Metryczka
| Wytworzono: | 2026-06-02 14:20:37 | przez: |
|---|---|---|
| Opublikowano: | 2026-06-02 00:00:00 | przez: Paulina Gierczak |
| Zmodyfikowano: | 2026-06-02 14:22 | przez: Paulina Gierczak |
| Podmiot udostępniający: | Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Witolda Gombrowicza w Ożarowie | |
| Odwiedziny: | 53 | |
Rejestr zmian
- [2026-06-02 14:22:12]Paulina Gierczakdodawanie zdjęć
- [2026-06-02 14:22:07]Paulina Gierczakdodawanie zdjęć
- [2026-06-02 14:21:39]Paulina Gierczakdodawanie zdjęć
- [2026-06-02 14:19:37]Paulina Gierczakdodawanie informacji
