W ubiegłą sobotę odbyły się kolejne zajęcia z cyklu „Czytam, uczę się i bawię w bibliotece”. Ponieważ wypadały one w przeddzień Dnia dziecka uczestnicy mogli wybrać sobie formę spędzenia tego radosnego czasu. Byli wśród nas amatorzy czytania, gier komputerowych i zręcznościowych oraz artyści plastycy. Miło i w twórczej atmosferze dzieci spędziły sobotnie przedpołudnie.