Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Witolda Gombrowicza w Ożarowie

Zakończył się zorganizowany przez Ożarowską Bibliotekę wakacyjny konkurs na recenzję literacką pod hasłem „Letnia sztuka pisania”.

Konkurs trwał od 1 lipca 2023 r. do 31 sierpnia 2023 r. i miał na celu zachęcenie
do korzystania ze zbiorów i usług Biblioteki Ożarów, rozbudzanie zainteresowań czytelniczych i literackich, promocję Biblioteki w środowisku lokalnym oraz popularyzację wartościowej literatury dla młodzieży i dorosłych.

Zadanie polegało na wypożyczeniu oraz przeczytaniu dowolnej książki ze zbiorów Biblioteki Ożarów, a następnie napisaniu jej recenzji. Ponadto warunkiem udziału w konkursie było wykonanie zdjęcia promującego czytaną książkę.

Zwycięzcą konkursu został Edward Liwiński, wieloletni czytelnik oraz członek Dyskusyjnego Klubu Książki w Ożarowie. Jego recenzja książki „Chamstwo” Kacpra Pobłockiego spełniła wszystkie założenia konkursowe. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 25 września 2023 r.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy zwycięzcy. Zachęcamy wszystkich czytelników do aktywnego udziału nie tylko w konkursach organizowanych przez bibliotekę, ale też w akcjach i działaniach z którymi wychodzimy Wam naprzeciw. Jednocześnie zachęcamy do zapoznania się z recenzją książki „Chamstwo” napisaną przez naszego laureata.

Recenzja do pobrania w pliku poniżej ▼

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-10-10 07:40:23przez:
Opublikowano:2023-09-29 00:00:00przez: Sławomir Rafał Zapalski
Podmiot udostępniający: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy im. Witolda Gombrowicza w Ożarowie
Odwiedziny:280

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.